zapisy

Tel. 533 800 106
Al.1000 Lecia 12
32-300 Olkusz

ZAJĘCIA DODATKOWE

JĘZYK ANGIELSKI : w naszym przedszkolu uczymy się języka w przyjemnej formie zabawy, gier, piosenek. Język angielski odbywa się codziennie, dzięki czemu dzieci błyskawicznie „wchłaniają” nowe słownictwo oraz wyrażenia w języku angielskim. Wszystko odbywa się w radosnej atmosferze, co wzbudza zainteresowanie wśród dzieci i chęć poznawania języka obcego.

ROBOTYKA: na zajęciach dzieci uczą się poprzez zabawę, usprawniają pamięć, koncentrację, mała motorykę oraz rozwijają myślenie przyczynowo-skutkowe i uczą się cierpliwości.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA:  podczas zajęć dzieci podnoszą ogólną sprawność fizyczną, rozwijają koordynację ruchową.

TANIEC: w ramach zajęć przewidziana jest nauka tańca nowoczesnego oraz innych form tanecznych przygotowanych specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym.

RYTMIKA: podczas zajęć dzieci uwrażliwiają się na piękno muzyki. Zajęcia te przepełnione są śpiewem, tańcem, zabawami ruchowymi oraz grą na instrumentach perkusyjnych.

JUDO: podczas zajęć dzieci uczą się umiejętnego stosowania rzutów i chwytów. Na zajęciach poznają obowiązujące zasady na treningach, uczą się dyscypliny oraz szacunku.

CAPOEIRA: na zajęciach dzieci poznają podstawowe elementy akrobatyczne oraz kształtują równowagę, poczucie rytmu i koordynację ruchową.

ZAJĘCIA RUCHOWO-PIŁKARSKIE: na zajęciach dzieci rozwijają sprawność ruchową, pozwalają pozytywnie spożytkować energię, uczą gry i pracy zespołowej.

LOGOPEDIA:  celem zajęć jest profilaktyka wad wymowy i zaburzeń mowy, a także wspomaganie rozwoju kompetencji językowych, które decydować będą o powodzeniu i sukcesach dziecka w edukacji szkolnej.

CHEMIA: eksperymenty dla dzieci to świetna zabawa i spora dawka wiedzy. Na każdych zajęciach dzieci wykonują eksperymenty, które pozwolą dziecku zrozumieć otaczający nas świat.

RELIGIA: uczestniczą dzieci 6-letnie, których Rodzice wyrazili wolę uczestnictwa dziecka w zajęciach.